Kontakt

Tauno Mändla
 

 

Kantar Emori TNSMyClienti tootehaldur

eesnimi.perenimi[at]emor.ee 

 

Loe lisaks

Oled siin: Kodurubriik / Lahendused / Uuringutooted / Juhtpaneelid

Juhtpaneelid - infoedastuse uus põlvkond

 

Autot juhtides heidab autojuht aeg-ajalt pilgu armatuurlaual olevale juhtpaneelile kontrollimaks, kas kiirus on õige, kütust jätkub ja ükski ohutuli ei vilgu. Iga juht vajab oma tegemistes töövahendit, kus ühe kiire pilguga on haaratav kõige värskem info selle kohta, kuidas ettevõttel läheb ja mis tasemel on põhilised võtmenäitajad.

 

Meie interaktiivsed juhtpaneelid on (uuringu)tulemuste väljundivorm, mis võimaldab siduda erinevaid andmekogusid ning tõsta nii informatsiooni kasutusväärtust.  Juhtpaneel muudab suured infohulgad kergesti jälgitavaks ja kasutatavaks - olgu tegemist kliendi rahulolu näitajatega, brändi käekäigu seirega või hoopis organisatsiooni siseinformatsiooniga, nagu näiteks müüginäitajad vms.

 

"See on just see, mida juhid vajavad - info visuaalselt kergesti haarataval kujul kättesaadav igal ajahetkel."
 
 
 

 

Juhtpaneelid on interaktiivsed, kus paneelil olevatest rippmenüüdest on hetkega võimalik leida vajaminev informatsioon - olgu selleks piirkondlik jaotus, osakonna või töötaja tasand.

 

Üks juhtpaneel võib sisaldada infot üldhinnagutest kuni üksikjuhtumiteni välja. Erineva taseme info saab ligipääsukoodidega teha kättesaadavaks just neile, kes seda oma töös kasutavad ja vajavad.

 

Erinevat tüüpi graafika ja sobivad värvilahendused muudavad juhtpaneeli kergesti loetavaks ja jälgitavaks ning kindlustavad, et ohumärgid ei jää õigeaegselt märkamata.

 

Iga juhtpaneel võimaldab lisaks hetkeseisule vaadata ajalisi trende, võrdlusi konkureerivate brändidega ja tuua välja erinevusi sihtrühmade vahel.

  

Juhtpaneelid on mõeldud kõigile, kelle igapäevatöös on info ja uuringutulemused olulised:

  • tippjuhid saavad kiire pilguheitega hoida end kursis ettevõtte peamiste võtmenäitajatega (KPI);
  • valdkonnajuhid omavad juhtpaneelile tuginedes pidevat ülevaadet toimuvast ja suunataju;
  • esmatasandi juhid saavad võimaluse vajadusel operatiivselt sekkuda igapäevaprotsessidesse.

 

Vaata juhtpaneelide näidisversioone, klikates paneelil. Avanevas juhtpaneelis on võimalik rippmenüüst muuta infotasandit, "Trend" nupul klikates näeb aegrida.

 

 

Kontakt | RSS | Telli uudised e-mailile | Sisukaart

Copyright Kantar Emor 2018