Küsi Emorilt

Saada meile oma küsimus!

Kirjuta TNS Emorile

Kantar maailmas

Kuuludes üleilmsesse turundusteabe kontserni, on

meile kättesaadavad maailmas tunnustatud uuringulahendid ning tagatud võimalus vahetada kogemusi ja olla kursis maailma uusimate suundumustega.

Vaata ka: www.kantar.com ja www.tnsglobal.com

Erialane liikmelisus

 ESOMAR Membership InformationMitmed meie töötajad on ESOMAR'i (European Society for Opinion and

Marketing Research) liikmed ning järgime oma töös turundusuuringute läbiviimise häid tavasid (ICC/ESOMAR International Code on Market and Social Research).


Olles AQR(Association

for Qualitative Research) liige, oleme pidevalt kursis kvaliuuringute uusimate arengusuundadega.
 


 

Oled siin: Kodurubriik / Emor / Kantar Emor / Katikodu

Katikodu

12.12.2007

Katikodu on intellektipuudega noorte täisealiste kodu, kus alaliselt elab üheksa inimest. Praegu elab Katikodus viis noormeest ja neli tütarlast vanuses 20-28. Lisaks neile käib kaks korda nädalas Katikodu päevakeskuse teenust kasutamas neli puudega inimest Kohila piirkonnast.

TNS Emor tundis end liigutatuna turvakodu Katikodu liikmete tegemistest ja positiivsest ellusuhtumisest. Kuna turvakodu-päevakeskus on keskendunud oma igapäevastele tegemistele ja toimetamistele, siis ei ole neil aega ega võimalust ennast kuuldavaks teha. Meil aga see võimalus on. Avades tutvustava faili (PDF-formaat), saad lugeda täpsemalt Katikodu liikmete rõõmude ja murede kohta.

Kui tunned, et nende eluolu liigutab ka Sind ja Sul on võimalus muuta nende päevad rõõmsamaks, siis võta nendega ühendust:

MTÜ Kohila Turvakeskus Katikodu Vilivere küla, Kohila vald, 79801 Raplamaa Tel. +372489707 või +37256205431 konto nr: 10 8020 0392 9004 Kontakisik Kristiina Kuntor

Toetame koos neid, kes suudavad tunda sellest ehedat rõõmu.Kontakt | RSS | Telli uudised e-mailile | Sisukaart

Copyright Kantar Emor 2018