Kontakt

Lele Aak

Kantar Emori uuringuekspert

eesnimi.perenimi[at]emor.ee

 

Rahvusvaheline tugi

Kuuludes TNS gruppi oleme osa TNS Global Finance meeskonnast, 

mis annab võimaluse vahetada kogemusi,osaleda konverentsidel ja olla kursis maailmas toimuvaga.

Oled siin: Kodurubriik / Lahendused / Võtmesektorid / Finantssektor / Finantssektor

Finantssektor

05.01.2010

Majandussurutis andis finantssektorile ühe kõvema hoobi - rahakraanid keerati kinni ja elu jäi justkui seisma. Aastatega võidetud usaldus lõi kõikuma, pangad pidid oma suutlikkust klientide silmis jälle tõestama - tuli leida uued teed ja viisid turul toimimiseks ja suhtlemiseks.

 

Kantar Emori teadmine ja uuringud on arenenud koos finantsturuga alates 90ndate keskpaigast, kui Eestis tegutses üle 20 panga, kuni tänapäevani, kus pankade arv on kahanenud alla 10. Ligi viieteistaastane kogemus finantssektori uuringute osas on andnud meile asendamatu kompetentsi turu tundmisel, uuringuvajaduste mõistmisel ning turu eripäradega arvestamisel.

Finantssektor ei müü käegakatsutavaid tooteid. Klientidele pakutakse kindlustunnet ja rahu, mugavust ja operatiivsust. Suurepärane teeninduskogemus on see, mis kliendi suhet tugevdab. Finantssektor on bränditurg, kus klientide mõistmine ja tundmine, nende vajaduste ja ootuste tajumine annab eelise.

 

Kantar Emor toetab arengusuundade valikul ning otsuste langetamisel nii standardtoodete kui ka erilahendustega peamiselt finantssektoriga haakuvates järgmistes teemades:

  • kliendisuhte tugevuse mõõtmise uuringud, nii harvem läbiviidavad strateegilise suunitlusega uuringud kui ka kontaktijärgse tagasiside kogumine operatiivseks tegutsemiseks;
  • kliendisegmentide uuringud eesmärgiga tajuda nende erinevaid vajadusi ja ootusi ning anda sisend just neile väljatöötatud lahenduste jaoks;
  • brändi maine ja konkurentsisituatsiooni kaardistused eesmärgiga saada objektiivne hinnang oma turupositsioonile ning vastavalt optimeerida ja paremini suunata kommunikatsiooni;
  • fookusgrupid ja süvaintervjuud eesmärgiga jõuda klientide sügavama mõistmiseni, et tajuda nende mõtteviisi, loogikaid ning otsuste tegemise protsessi;
  • ja kõikides muudes finantsturu uuringuküsimustes.

 

Hindame oma väärtuslikke oskusi ning kogemusi tavatarbijate ja ka ettevõtete tippjuhtide ning privaatpanganduse klientidega vestlemisel nii isiklikel teemadel kui seda on raha ja rahaasjad.

  

"2009. aastal viisime selles sektoris läbi rohkem kui 38 800 intervjuud, sealhulgas nii telefoni-, veebi- kui ka silmast silma intervjuusid ja fookusgruppe."
 
 
 

  

Finantssektor ei hõlma mitte ainult pankasid, vaid ka kindlustusturgu. Nii on meie headeks koostööpartneriteks ka mitmed kindlustusfirmad, kes samuti peava tundma oma kliente, olema kursis brändi ja mainekuvandiga ja mõistma klientide vajadusi ning otsustusprotsessi.

  

 

Kas mäletad veel ...

... et kümme aastat tagasi kasutas internetipanku vaid kümnendik Eesti pangaklientidest.
Täna arveldab enamik kliente just internetis. 
 
 

Küsitleja lõbus töö ...

Küsitleja satub vene keelt kõnelevasse perekonda ja viib läbi pangandusteemalist küsitlust.
Küsitleja: V kakom banke vashi dengi?
Vastaja: V tröh litrovoi.

  

 

 

 

    

Kontakt | RSS | Telli uudised e-mailile | Sisukaart

Copyright Kantar Emor 2018