Küsi Emorilt

Saada meile oma küsimus!

Kirjuta TNS Emorile

Kantar maailmas

Kuuludes üleilmsesse turundusteabe kontserni, on

meile kättesaadavad maailmas tunnustatud uuringulahendid ning tagatud võimalus vahetada kogemusi ja olla kursis maailma uusimate suundumustega.

Vaata ka: www.kantar.com ja www.tnsglobal.com

Erialane liikmelisus

 ESOMAR Membership InformationMitmed meie töötajad on ESOMAR'i (European Society for Opinion and

Marketing Research) liikmed ning järgime oma töös turundusuuringute läbiviimise häid tavasid (ICC/ESOMAR International Code on Market and Social Research).


Olles AQR(Association

for Qualitative Research) liige, oleme pidevalt kursis kvaliuuringute uusimate arengusuundadega.
 


 

Oled siin: Kodurubriik / Emor

Kantar Emor

Emor on 1990. aastal loodud Eesti juhtiv teabe- ja uuringuteenuste pakkuja. Alates 2001. aastast kuulub Emor üleilmsesse turundusteabe kontserni TNS, mis on omakorda osa Kantarist. Kantar on maailma juhtivaid teabe- ja konsultatsiooniettevõtteid. Kantari grupi ettevõtetes töötab 30 000 inimest, kes nõustavad kliente enam kui 100 riigis. Kantar on osa WPP grupist.

 

Klientide vajadustega kaasa mõtlemine, rahvusvaheliselt testitud uuringumetoodikate turule toomine ning uute andmekogumis- ja aruandlustehnikate rakendamine on taganud meile kiire arengu. Kogu uuringuprotsessi kvaliteedikontroll on seejuures asjaolu, mis kunagi oma tähtsust ei mineta.Hästi koolitatud küsitlejaskond, kaasaegsed andmekogumisvahendid, süstemaatiline järelkontroll jm kvaliteediprotseduurid on uuringutulemuste usaldusväärsuse garantiiks.

 

Emori uuringukonsultantide näol on klientide turundusküsimustele lahendusi otsimas mitmekülgse kogemustepagasi ja professionaalsete teadmistega spetsialistid. Olemasolev informatsioon suurest hulgast erinevatest uuringutest toetab iga uue uuringuprobleemi lahendamist.

 

Koostöö

 

  Teeme koostööd turundusinfo ja -konverentsifirmaga Best Marketing.

 

 

Kontakt | RSS | Telli uudised e-mailile | Sisukaart

Copyright Kantar Emor 2018