Kontakt

Telefon: 626 8500

Fax: 626 8501

Või esita meile oma küsimus siin!

Kirjuta TNS Emorile

Korduma kippuvad küsimused

Siit leiad vastuseid paljudele küsimustele, mida meilt ikka ja jälle küsitakse. Kui Sa aga oma küsimusele siit vastust ei leia, siis võta meiega julgesti ühendust.

Emor saatis SMSi

 SMS uuringukutse kutsub Teid osalema Emori kiiruuringus vm uuringus. Meie uuringulingid on turvalised. Pöördume juhuslikult genereeritud mobiilinumbrite või eelnevalt oma nõusoleku andnud vastajate poole.

 

Loe edasi

Oled siin: Kodurubriik / Emor / Vastajale

Hea vastaja!

Täname Sind Kantar Emori uuringutes osalemise eest. Hindame kõrgelt  meile pühendatud aega ja koostöövalmidust.

 

 

Kantar Emor viib regulaarselt läbi erinevatel teemadel uuringuid, kus küsimused puudutavad inimeste tarbimis- ja ostukäitumist, erinevate ettevõtete või toodete tuntust ja mainet, interneti, telekommunikatsiooni ja meediaväljaannete kasutamist, rahulolu elukvaliteediga või poliitilisi veendumusi. Kõigi nende uuringute eesmärk on vahendada Sinu arvamusi otsuste tegijatele nii era- kui avalikus sektoris.

 

Sinu arvamus loeb - see tähendab, et just Sinu hinnangud mõjutavad mitmesuguseid valdkondi meie igapäevaelus: näiteks uute seaduste väljatöötamist; paremate ja tarbijasõbralikemate toodete ja teenuste kujundamist; turundajate ja kaupmeeste hinnakujunduse poliitikaid või tele- ning raadioprogrammide sisukust.

 

Uuringute läbiviimisel järgib Kantar Emor kõiki häid uuringutavasid ning Euroopa Arvamus- ja Turundusuuringute Ühingu E.S.O.M.A.R. avaliku arvamuse küsitluse läbiviimise reegleid, mille oluliseks osaks on vastajate õiguste ja konfidentsiaalsuse kaitse.

 

Uuringutes osalemine on alati vabatahtlik. Me loodame Sinu vastamisvalmidusele, kuid Sul on õigus vastamisest ka keelduda, jätta vastamata mõnele konkreetsele küsimusele või intervjuu katkestada. Intervjuu katkestamisel ei ole kahjuks võimalik Sinu poolt antud vastuseid uuringu tulemuste kokkuvõtmisel kasutada.

 

Kantar Emor tagab iga vastaja anonüümsuse ja vastuste konfidentsiaalsuse. Sinu vastuseid uuringuküsimustele ei seostata Sinu isikuandmetega ja ei edastata uuringute tellijatele. Kõikide vastajate arvamuste hilisem analüüs toimub üldistatud kujul, s.o sotsiaal-demograafiliste näitajate, mitte üksikisiku tasandil.

 

Infot uuringutulemuste kohta, mille omandiõigus kuulub Kantar Emorile, saate lugeda meedia vahendusel ja meie kodulehelt Uudiste rubriigist. Kantar Emor ei avalikusta neid uuringuandmeid, mille kasutus- ja avaldamisõigus on ainult uuringu tellijatel.
 

 

Täname Sind veel kord ja loodame meeldiva koostöö jätkumisele!
 

 

Kontakt | RSS | Telli uudised e-mailile | Sisukaart

Copyright Kantar Emor 2018