Kontakt

Peeter Teedla

uuringuekspert

eesnimi.perenimi[at]emor.ee 

Uuringutulemused

Vaata siit TNSMetrixi iga-
nädalast veebilehtede külastatavust.

 

Oled siin: Kodurubriik / Lahendused / Uuringusuunad / Bränd ja kommunikatsioon / TNSMetrix ja TNSMetrix+ / Veebikeskkondade mõõtmine

Veebikeskkondade mõõtmine

12.01.2010

TNSMetrix sobib kõigile veebilehte omavatele ettevõtetele. Meie eesmärk on pakkuda professionaalset, kvaliteetset ja usaldusväärset mõõtmisteenust.

 

TNSMetrix on cookie-põhine veebilehtede mõõtmine igale veebilehele koostatud koodi abil. Mõõtmiskood edastab vajaliku informatsiooni TNSMetrixi serverisse. Kogutud andmetest koostatakse on-line-aruanded, millega on kõigil kasutajatel võimalik tutvuda. 

 

Andmed edastatakse reaalajas. Igale kliendile antakse kasutajanimi ja parool, mis tagavad ligipääsu vaid oma veebilehe andmetele.
Kogutud andmeid on võimalik analüüsida tunni, päeva, nädala või kuu lõikes. Kasutajatel on võimalik iseseisvalt koostada alamaruandeid nt veebilehel oleva alamjaotuse eraldi kaardistamiseks.
 

 

TNSMetrixi kasutamine veebikeskse vaatenurga mõõtmisel pakub kasutajatele kolme teenust ühes.

  1. TNSMetrix pakub kõigile liitunud veebilehtedele objektiivset võimalust kaardistada oma veebikeskkonda ja seal toimuvat nii lihtsamate (nt külastajate arv, vaadatud lehekülgede arv, külastuskordade arv jne) kui ka keerulisemate mõõdikute (nt otsisõnad, sisend- ja väljundleheküljed, püsi- ja juhukasutajad) abil.
  2. TNSMetrixi kasutuselevõtt annab veebikeskkonnale võimaluse esitada oma tulemusi auditeerituna ehk mõõdetuna kolmanda osapoole poolt, kes ei osale aktiivselt internetireklaamiturul, tõstes seega tulemuste usaldusväärsust.
  3. TNSMetrixi avalikud andmed avaldatakse regulaarselt (igal esmaspäeval) tasuta aadressil tnsmetrix.emor.ee, mis muudab interneti meediakanalina reklaamiandjate jaoks veelgi atraktiivsemaks.

 

TNSMetrix - see on objektiivsed ja usaldusväärsed tulemused esitatud auditeeritud kujul.
 
 
 

 

TNSMetrix on standardseks mõõtmissüsteemiks Soomes, Taanis, Norras ning Lätis ja Leedus. Uuring on pälvinud kohalike IAB kontorite tunnustuse ja lähtub ESOMARi sätestatud turundusuuringute reeglistikust.

Eestis alustasid veebilehed TNSMetrixi mõõtmiskeskkonna kasutamist 2005. aasta oktoobris.

   

TNSMetrix+

Kui TNSMetrix on veebilehekeskne (site-centric) süsteem, siis TNSMetrix+ täiendab seda kasutajakeskse (user-centric) vaatenurgaga. 

 

Uuring võimaldab analüüsida veebilehtede kasutajaprofiile, teha katvusanalüüsi ja planeerida reklaamikampaaniaid. Lisaks annab uuring väärtuslikku teavet neile, kes otsivad koostööpartnerit eesmärgiga suurendada kasutajaskonda.

 

TNSMetrix+ sisaldab veebilehti ja nende alamosasid, mis on olnud kaetud TNSMetrixi mõõtmissüsteemiga  vähemalt kolm kuud ja mille statistikat avaldatakse tnsmetrix.emor.ee lehel.

 

Uuringu koostamisel võetakse aluseks TNSMetrixi algandmed. Analüüsi käigus vaadatakse kogukasutust, kus on ühendatud erinevad interneti kasutuskohad (töö- ja kodukasutus). Uuringusse on kaasatud need, kes vähemalt pool interneti kasutamise ajast mõõtmiskuul on teinud seda Eesti IP-aadressilt.

 

Uuringu üldkogumiks on TNSMetrixi üldkogum ehk 6-aastased ja vanemad Eesti elanikud, kes mõõtmiskuul on kasutanud vähemalt ühte TNSMetrixi uuringus olevat veebilehte kas kodust või töölt. Uuringus defineeritud kasutaja on internetikasutaja. 

 

TNSMetrix+ uuringu kasutusühikuks on antud kuus veebilehe/alamlehe külastamine keskmiselt päevas, keskmiselt tööpäevas, keskmiselt puhkepäevas.

 

TNSMetrix+ andmed esitatakse kord kuus.

  

Kontakt | RSS | Telli uudised e-mailile | Sisukaart

Copyright Kantar Emor 2017