Kasutustingimused ja privaatsuspoliitika

Kasutustingimused ja privaatsuspoliitika

Veebilehe www.emor.ee haldaja: EMOR AS (kaubamärk Kantar Emor) (registrikood 10076576), asukohaga A. H. Tammsaare tee 47, Tallinn 11316.

Üldsätted

Käesolevad kasutustingimused (edaspidi „kasutustingimused“) kehtivad kõigile, kes soovivad kasutada veebilehte www.emor.ee (edaspidi „veebileht“).

Emor AS jätab endale õiguse muuta igal ajal veebilehe kasutustingimusi, selle sisu ja osutatavaid teenuseid. Veebilehte külastades olete nõustunud käesolevate kasutustingimustega.

Parooliga kaitstud osad

Kantar Emori veebilehe parooliga kaitstud osad on mõeldud vaid Kantar Emori töötajatele, küsitlejatele ja registreerunud klientidele, kes on liitunud mõne kindla Emor AS-i poolt pakutava teenusega.

Autoriõigused

AS Emori veebileht ja selle sisu on autoriõigusega kaitstud. Kogu veebisaidi sisu ja selle autoriõigused kuuluvad Emor AS-ile, kui konkreetse artikli või illustratsiooni juures ei ole märgitud teisiti.

Veebilehel avaldatud uudiste, blogide jms sisu on lubatud kopeerida üksnes isiklikel, mitteärilistel eesmärkidel ja tingimusel, et allikale on korrektselt viidatud. Ärilise kasutuse täpsustamiseks palun võtke meiega ühendust aadressil emor@emor.ee.

Veebileht võib sisaldada linke teistele veebilehtedele, mida haldavad kolmandad isikud. Emor AS ei vastuta nende veebilehtede sisu ega õigsuse, seal pakutavate teenuste ega linkide toimimise eest.

Privaatsus

Soovime kaitsta meie veebisaidi külastajate privaatsust. Alltooduna on loetletud, milliseid isikuandmeid kogume:

  • kui te külastate meie veebisaiti, tellite uudiskirja või küsite täiendavat teavet või pakkumust, võime teil paluda esitada isikuandmeid, nagu teie nimi, aadress, telefoninumber ja e-posti aadress. Me võime küsida kontaktandmeid ka juhul, kui teavitate meid veebilehega seotud tehnilisest probleemist;
  • kui võtate meiega ühendust, võime säilitada vastava korrespondentsi;
  • me võime teil paluda osaleda uuringutes, kuid nendele vastamine on vabatahtlik;
  • me võime koguda meie veebilehe külastuste infot, sh kuid mitte ainult andmeid veebilehe liikluse, asukoha kohta jm statistikat. Nimetatud info on statistiline ülevaade kasutajate ajaloost ja käitumismustritest ja ei sisalda üksikkülastaja andmeid. Andmeid kasutatakse selleks, et saaksime teada, millised veebisaidi, toodete ja teenuste osad on kõige huvipakkuvamad, et vastavalt kogutud teabele meie veebilehe parandada;
  • me võime koguda infot meie veebilehte külastavate arvutite kohta, koguda teavet kasutatavate internetibrauserite ja operatsioonisüsteemide kohta. Nimetatud infot kasutatakse süsteemi administreerimise eesmärgil.

Kui te ei soovi enam uudiskirju või uuringukutseid saada, saate end nimekirjadest eemaldada. Võtke selleks meiega ühendust: emor@emor.ee.

Küpsiste (ingl k cookies) kasutamine

Kantar Emori veebileht kasutab küpsiseid, et teha teie kasutajakogemus mugavamaks ja meie veebilehe kasutamine sujuvamaks. Meie veebilehte ja teenuseid kasutades nõustute sellega, et kasutame küpsiseid allpool kirjeldatud eesmärkidel.

Küpsis on väike tekstifail, mille veebilehitseja automaatselt teie kasutatavasse seadmesse salvestab. Küpsiseid kasutame:

  • teabe kogumiseks, kuidas klient meie veebilehte kasutab, et meie saaks veebilehte veelgi kasutajasõbralikumaks ja paremaks muuta;
  • anonüümse, üldistatud statistika kogumiseks veebilehe külastajate arvu kohta;
  • teabe kogumiseks, milliseid internetibrausereid ja operatsioonisüsteeme veebilehe külastajad kasutavad, et veebilehte arendada.

Kui te küpsiste kasutamisega ei nõustu, võite oma seadmes salvestatud küpsised blokeerida, muutes oma veebilehitsejas vastavaid seadeid. Küpsiste mittekasutamisel ei pruugi meie veebileht korrektselt töötada ja kõik teenused kättesaadavad olla.

Emor AS jätab endale õiguse piirata juurdepääsu teenustele või teha tehnilisi jm programmilisi muudatusi.

Kasutustingimusi on viimati muudetud 16.02.2018.

Küsimuste korral palun kirjuta emor@emor.ee.

 

 

Kersten_Jogi

Kersten Jõgi

Uuringuekspert, Kantar Emor

Sõna „kaubanduskeskus“ on ajale jalgu jäänud – tegemist ei ole pelgalt kaupade müügile orienteeritud ostukoha, vaid tõmbekeskusega, kuhu tullakse eri teenuseid tarbima ning meelelahutust otsima.